השקעות בברצלונה
דירות בברצלונה
נדל"ן בברצלונה

תהליך רכישת דירה בספרד

 

רכישת דירה בספרד דורשת ידע והכרות מעמיקים עם תהליך ההשקעה.

אנו, בשילוב עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, מלווים את המשקיע לכל אורך הדרך ובשקיפות מלאה, כך שתהליך הרכישה הופך פשוט, ברור ונוח.

 

משקיע ישראלי המעוניין לבצע השקעה בספרד חייב לעבור מספר שלבים:

ההחלטה

לפני רכישת נדל"ן בספרד חייב המשקיע להבין את כל המשמעויות הנגזרות מהשקעה מסוג זה.  המשקיע חייב להגדיר את היעד להשקעה ולעמוד על הסיכונים והסיכויים הכרוכים בה.

ספרד הינה מדינה המכילה יותר מ 47 מיליון תושבים כאשר לכל אחד מהאזורי ההשקעה מאפיינים שונים. דירה בברצלונה ומדריד החזקות והיציבות מהוות השקעה סולידית. לעומתם אזורי החופים קוסמים למשקיע בזכות נפילות המחירים הקיצוניות שם בשנים האחרונות. 

רק לאחר שקבע המשקיע את יעדיו להשקעה ואת הסיכונים והסיכויים הכרוכים בהשקעה יוכל צוות נדל"ן ספרד לסייע למשקיע להשיג את היעדים שהגדיר.

 

בחירת ההשקעה  בספרד

צוות נדל"ן ספרד יאתר למשקיע את הנס המתאים עבורו ויבחר יחד איתו את אופן ההשקעה. רכישת הנכס תתבצע רק לאחר בדיקות הנאותות של הנכס ובחינת טיב העסקה. במידת הצורך יבוצע תהליך נטילת המשכנתא כחלק מהשרות.

שיפוץ וניהול הנכס:

לאחר רכישת הנכס, במידת הצורך, יבוצע שיפוץ של הנכס כחלק ממכלול השרותים המעניקה החברה ללקוחותיה. במידה והמשקיע יהיה מעוניין בכך יושכר וינוהל הנכס שברשתו.

בדיוק כפי שרכישת נכס בכל מקום אחר בעולם דורשת הכרות עם התהליך, נסיון ומקצועיות, כך גם בספרד. בליווי צמוד והבנת צרכי הלקוח אנו מצליחים לאתר עסקאות מעניינות העומדות בקריטרויונים אותם הציב לנו הלקוח ומביאים את משקיעינו בבטחה לכדי רכישה יעילה ונעימה.