Nadlan Spain | Asaf Livnat | אסף לבנת | מנכ"ל נדל"ן ספרד

אסף לבנת - מאסטר בזיהוי הזדמנויות נדל"ן - מנכ"ל נדל"ן בספרד

אסף לבנת - מנכ"ל - נדל"ן ספרד

נעים להכיר, שמי אסף לבנת, מומחה בזיהוי הזדמנויות השקעה בנדל"ן, יועץ ומלווה יזמים וחברות בהשקעות נדל"ן מזה 15 שנה. כמו כן מרצה במכללת מגמות מבית ביזפורטל ובמסגרות נוספות. 

נולדתי לעסק משפחתי שצבר כ-30 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן. לבנת גרופ הינה קבוצת עסקים העוסקת בהיבטים שונים בתחום הנדל"ן תוך חיבור מנצח בין הצד ההנדסי לצד ההשקעות. 

הדרך המהירה להשקעות נדל"ן בספרד - מנכ"ל נדל"ן ספרד

בשנת 2011 אחרי כמה שנים מעולות של השקעות נדל"ן בארץ, קפצנו לספרד ולראות מה חדש בשוק הנדל"ן בצד השני של הים התיכון. חברה קרובה שגרה במדריד סיפרה לנו ששוק הנדל"ן במצב קשה והזמינה אותנו לביקור, היא ידעה שאנחנו תמיד מחפשים הזדמנויות - וצדקה ב 100%. אני לקחתי על עצמי את ניהול הפעילות במסגרת הקבוצה.  

כמו בכל שוק חדש, היו לי המון פערי מידע בשוק הנדל"ן של ספרד.

אחרי כמה טיסות לספרד ועשרות פגישות, כבר היה לי ברור שבמוקדם או במאוחר תהיה פה הזדמנות. בפעם השלישית שחזרתי מספרד החלטתי לשתף כמה משקיעים קרובים בבשורה החדשה ובהזדמנות שזיהיתי בחצי האי הספרדי ויצאנו לדרך.

תוך זמן קצר עשיתי מספר עסקאות לימודיות בספרד.

דרך העסקאות הראשונות שבצענו בשלבים מאד מוקדמים, למדתי את הבסיס המשפטי והמיסוי בספרד וצמצמתי משמעותית את פערי המידע. בתקופה הזו שוק הנדל"ן הספרדי היה במשבר עמוק ובגלל שהמחירים המשיכו לרדת, כוח המיקוח של הרוכשים היה גדול. אחרי כמה חודשים כבר הקמנו את "נדל"ן ספרד". המטרה הייתה ברורה, לפתוח את השוק הספרדי לישראליים וזה מה שעשינו!!

מאז ועד היום החברה גדלה ומתפתחת.  

במהלך השנים אספנו סביבנו צוות מצוין בישראל ובספרד ועד היום, באופן שוטף אנחנו מוציאים לפעול סוגים שונים של עסקאות. עסקאות פשוטות של דירות ועסקאות יזמות, בנייה, שינוי ייעוד והשבחה של בניינים בספרד. עם השנים צברנו מוניטין רב בקרב משקיעים בישראל וכך גם בספרד.

" השאיפה שלי, במשפט אחד, היא לעזור לאנשים להגשים את השאיפות הכלכליות שלהם ולשפר עוד קצת את איכות החיים אליה הם שואפים להגיע. זו סיבה שאנחנו מודדים את ההצלחות שלנו עפ"י ההצלחות של המשקיעים שלנו." 

רוצים להכיר עוד קצת? הנה כמה דברים שעשיתי במהלך השנים:

 

אז קצת עלי, קו"ח, אסף לבנת 

נולדתי בחיפה, בשנת 1982. בגיל חמש עברנו כל המשפחה לישוב תמרת שבעמק יזרעאל.  את החטיבה והתיכון סיימתי במגמה ריאלית בבית ספר נחמד מאד בקיבוץ יפעת. התגייסתי עם החברים לפלוגת בני משקים, מה שנקרא הנח"ל המוצנח. אחרי קורס מפקדים הפכתי לסמל מחלקה צעיר במיוחד, משם המשכתי ישירות, בשרות קבע, לנהל קורס מקצועי ללוחמים בבית הספר לחי"ר.

המשפחה שלי עוסקת למעלה מ-30 שנה בנדל"ן, מה שהופך אותי לדור שני לעסק המשפחתי, קבוצת לבנת, עם המון ניסיון שצמח וגדל על הערכים שאנחנו מכירים משדות עמק יזרעאל. שם חינכו אותי שאנשים והערכים יישארו תמיד לפני הכסף.

כילד אני זוכר את עצמי מסתובב באתרי בנייה, בחופש הגדול אני זוכר את עצמי מקבל מאבא משימות שיעבירו לי את הזמן בלי שאפריע לו. לאחר שנים, בשנת 2004, הקמתי את Dirot7 אשר ריכז את מיטב השקעות הנדל"ן בבאר שבע. ההכרות עם שוק ההשקעות ואנשי השטח בערים באר שבע ירוחם וערד אפשר לי ולמשקיעים רבים נוספים להגיע לעסקאות הטובות ביותר שהוכיחו את עצמם בצורה מעולה בשנים שלאחר מכן. באותן שנים עזרתי למאות משקיעים לבצע השקעות מוצלחות בהזדמנויות הנדל"ן שהיו זמינות באותה תקופה בדרום הארץ.

משנת 2008 אני מתנדב בעמותת פעמונים כחלק מהעשייה והסיפוק שאני שואב מעזרה כלכלית למשפחות. העמותה מלווה משפחות הנקלעות למצוקות כלכליות וזקוקות לבעל מקצוע שיעשה להם סדר כלכלי בבית.

כיום אני נשוי, גר בהוד השרון  ויש לי שני שני ילדים שלא מפסיקים לאתגר אותי בחכמתם

זהו, תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר. לתאם פגישה ולהכיר את הנפשות הפועלות והמוצרים שלנו.

יש לנו המון מידע באתר, אז תכנסו, תלמדו, תקראו כי היכולת שלכם לעשות השקעות חייבת לעבור דרך תהליך של למידה והבנה של הסיכונים וההזדמנויות  שמעניק לכם שוק הנדל"ן הספרדי.

אסף לבנת

מנכ"ל נדלן ספרד

 Info@NadlanSpain.co.il | 03-5508707| דרך בן גוריון 1, בני ברק, מגדלי בסר 2, קומה 10