דירה משופצת בבניין משופץ מקבלן בברצלונה, השקעה בברצלונה, דירה

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 03-5508707

בניין ברחוב 17 Snat Antoni:

 

הבניין ממוקם ב Carrer de Sant Antoni Abat 17.

הרחוב חד סיטרי ומגיע בסופו לשוק סאנט אנטוני המפורסם. מדובר ברחוב רחב, במושגי העיר העתיקה, אשר נהיה צר לאחר התאטרון המקומי. (כפי שרואים בתמונה). הרחוב נעים להליכה בשעות היום והלילה ואיננו רועש או סואן. הרחוב מציע להולכים ושבים שלל שטחי מסחר, קניות, אוכל ומסחר, כל אלו מבטיחים ביקוש גבוה לשכירות ולמכירה. 

דירה קדמית נוף לרחוב 220,000 יורו

דירה בקומה ראשונה 57 מ"ר עם מרפסת גדולה. תוכנית הדירה זהה לדירה בקומה השלישית (ראה פסקה הבאה) . פונה לרחוב עם מרפסת ("בלקונה") ברמת גימור גבוהה עם סלון וחדר שינה זוגי. בזכות הקרבה לאוניברסיטה, הדירה מצויינת להשכרה לסטודנטים ולזוגות צעירים. הדירה פונקציונאלית עם מקום למכונת כביסה ומרפסת שרות קטנה לצורך אחסון ותפעול בסיסי של החיים בדירה.

קומה שלישית קדמית 260,000 יורו

דירה בקומה שלישית עם פנים לרחוב ומרפסת קטנה גודל הדירה 57 מ"ר ברמת גימור גבוהה עם סלון וחדר שינה זוגי. גם הדירה הזו מצויינת להשכרה לסטודנטים ולזוגות צעירים. 

פנטהאוז עם גג צמוד 365,000 יורו 

פנטהאוז בקומה רביעית בגודל 60 מ"ר עם גג צמוד בגודל 46 מ"ר לשימוש פרטי. מפרט יוקרתי יותר משאר הדירות וקהל היעד שלו יתאים להשכרות למעוניינים בדירה ברמה גבוהה במיקום מרכזי או לרוכשים המעוניינים בדירה יוקרתית במרכז העיר ברצלונה הכוללת את חווית העיר העתיקה. 

לפרטים נוספים אודות הנכס או נכסים נוספים בברצלונה

צור איתנו קשר בטלפון 03-5508707

או מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

 Info@NadlanSpain.co.il | 03-5508707| דרך בן גוריון 1, בני ברק, מגדלי בסר 2, קומה 10