קונספט מטבח הדמייה

קונספט מטבח הדמייה

בניין התאטרון הסמוך

בניין התאטרון הסמוך

סלון הדמייה

סלון הדמייה

עיר עתיקה ברצלונה

עיר עתיקה ברצלונה

השקעה מצויינת במרכז ברצלונה:

דירות משופצות בבניין משופץ כולל מעלית 

מחוז: העיר העתיקה ברצלונה (Ciutat Vella)

רובע: רבאל (Raval)

תאור הבניין לפני השבחה:

הבניין ממוקם בעיר העתיקה ברובע RAVAL ברחוב Sant Antoni Abat, בסמוך לבניין התאטרון, במרחק 200 מטר משוק סאנט אנטוני ,3 דקות הליכה מתחנת המטרו הסמוכה, 4 דקות נסיעה באופניים לאוניברסיטה ו-10 דקות הליכה לשדרות הרמבלס. בקיצור, פריים לוקיישן.

ההזדמנות:

משלמים היום רק 15% ממחיר הנכס (Arras) ומשלימים את ייתרת העסקה עם קבלת המפתח לאחר שיפוץ הדירה, הבניין והוספת המעלית. המשמעות היא שניתן "לנעול" את המחיר במחירי יוני 2016, ולהשלים את הרכישה רק עם גמר השיפוץ. נכס בבלעדיות בליווי מלא של Nadlan Spain לתהליך הרכישה והמשכנתא. ביום השלמת העסקה ניתן יהיה להשכיר באמצעות חברת הניהול של Nadlan Spain או למכור את הנכס ברווח הון. 

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 03-5508707

בניין ברחוב 17 Snat Antoni:

 

הבניין ממוקם ב Carrer de Sant Antoni Abat 17.

הרחוב חד סיטרי ומגיע בסופו לשוק סאנט אנטוני המפורסם. מדובר ברחוב רחב, במושגי העיר העתיקה, אשר נהיה צר לאחר התאטרון המקומי. (כפי שרואים בתמונה). הרחוב נעים להליכה בשעות היום והלילה ואיננו רועש או סואן. הרחוב מציע להולכים ושבים שלל שטחי מסחר, קניות, אוכל ומסחר, כל אלו מבטיחים ביקוש גבוה לשכירות ולמכירה. 

דירה קדמית נוף לרחוב 220,000 יורו

דירה בקומה ראשונה 57 מ"ר עם מרפסת גדולה. תוכנית הדירה זהה לדירה בקומה השלישית (ראה פסקה הבאה) . פונה לרחוב עם מרפסת ("בלקונה") ברמת גימור גבוהה עם סלון וחדר שינה זוגי. בזכות הקרבה לאוניברסיטה, הדירה מצויינת להשכרה לסטודנטים ולזוגות צעירים. הדירה פונקציונאלית עם מקום למכונת כביסה ומרפסת שרות קטנה לצורך אחסון ותפעול בסיסי של החיים בדירה.

קומה שלישית קדמית 260,000 יורו

דירה בקומה שלישית עם פנים לרחוב ומרפסת קטנה גודל הדירה 57 מ"ר ברמת גימור גבוהה עם סלון וחדר שינה זוגי. גם הדירה הזו מצויינת להשכרה לסטודנטים ולזוגות צעירים. 

פנטהאוז עם גג צמוד 365,000 יורו 

פנטהאוז בקומה רביעית בגודל 60 מ"ר עם גג צמוד בגודל 46 מ"ר לשימוש פרטי. מפרט יוקרתי יותר משאר הדירות וקהל היעד שלו יתאים להשכרות למעוניינים בדירה ברמה גבוהה במיקום מרכזי או לרוכשים המעוניינים בדירה יוקרתית במרכז העיר ברצלונה הכוללת את חווית העיר העתיקה.