אודות החברה - Nadlan Spain - נדל"ן עושים עם אנשים

נדל"ן בברצלונה
נדל"ן בברצלונה
נדל"ן בברצלונה
נדל"ן בברצלונה

הסיפוק שלנו בעשייה הוא להסתכל למשקיע בעיניים ולדעת שהוא עושה השקעה טובה !!  

חברת Nadlan Spain, בראשה המנכ"ל, אסף לבנת, מתמחה בליווי משקיעים ישראלים להשקעות נדל"ן בספרד. החברה פועלת תחת מטריית הפעילות העסקית של משפחת לבנת, Livnat Group. בין חברות אילו, חברת אפי לבנת ניהול פרויקטים, עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום ההנדסה, ההשקעות, היזמות, הפיקוח והניהול של פרויקטיי נדל"ן מסוגים שונים ומגוונים. כמו כן, פעילות השקעות נדל"ן נרחבת באזור באר שבע והדרום.

צוות Nadlan Spain מורכב מנציגויות בישראל ובספרד המעניקות למשקיעי נדל"ן בספרד מעטפת מלאה לביצוע מגוון השקעות, באופן מקצועי ואחראי. החברה מציעה ליווי מלא בכל שלבי ההשקעה, החל משלב איתור הנכס, בהתאם לפרופיל הספציפי של כל שמקיע, דרך נטילת משכנתא מבנק ספרדי, שיפוץ, ניהול הנכס ומכירתו. החברה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם גורמים מנוסים ומקצועיים המעניקים ללקוחותינו ליווי בכל הבטי ההשקעה, כולל שירותים משפטיים, ייעוץ חשבונאי, ליווי אדריכלי, תכנון מס ועוד.

כמשקיעי נדל"ן, אנו מבינים כי הדבר היחיד שחשוב למשקיע יותר מהתשואה על ההשקעה הוא השקט הנפשי והבטחון. על אף הפוטנציאל האדיר הגלום בהשקעה בספרד, המרחק הפיזי מהווה תוספת סיכון להשקעה דבר המגדיל את החשש בקרב משקיעים. מטרתנו העיקרית היא לאפשר ללקוח מינימום התעסקות בנכס לאורך כל חיי ההשקעה ומקסימום נחת. אנו ב-Nadlan Spain מאמינים בטיב ההשקעות אותם אנו מציגים ללקוחותינו ומשקיעים יחד איתם בפרויקטי השבחה שונים. לצוות החברה נסיון רב בייזום, בדיקת היתכנות פרויקטים, פיקוח הנדסי, ניהול הבנייה, שיווק נדל"ן ועוד.

נדל"ן בברצלונה
נדל"ן בברצלונה

משרד עו"ד 

הפירמה ממוקמת בלב ברצלונה ומתמחה בדיני נדל"ן ועסקאות מסחריות. צוות המשרד, בראשותו של אלברטו אנטולי, מבצע את כל הבדיקות המשפטיות הדרושות החל משלב בדיקת הנכס ועד לביצוע הרכישה ורישום הנכס. כמו כן, המשרד מלווה את הלקוח בעריכת חוזה הרכישה ע"מ להעניק לו בטחון מלא בעסקה. לאחר הרכישה מספק המשרד ליווי משפטי עבור דיווחי מס, הסכמי שכירות ונמצא בשטח כדי לתת מענה לכל בדיקה וטיפול משפטי עתידי. למשרד ניסיון רב והכרות מעמיקה עם קהל המשקיעים הישראלי.

נדל"ן בברצלונה
נדל"ן בברצלונה

משרד אדריכלים 

משרד אדריכלים בבעלותו וניהולו של חאביאר (צ'אבי) ריביירה, בעל תואר כפול באדריכלות והנדסת בניין. משרדו מלווה את משקיענו באופן מקצועי ואדיב החל משלב התכנון דרך קבלת היתר הבנייה, ממשיך בכתיבת כתב כמויות לצורך מכרז וליווי בקבלת הצעות מחיר מקבלנים.

נדל"ן בברצלונה
נדל"ן בברצלונה

ניהול נכסים

קרלס ברנאדל, רבקה דאי ויתר צוות ניהול הנכסים הספרדי, הינם בעלי ניסיון עשיר ומספקים שירותי ניהול מלאים ומקצועיים הכוללים, בין היתר, איתור והכנסת שוכרים לאחר סינון קפדני, גביית שכ"ד, תיקונים בשעת הצורך, טיפול בעניינים לוגיסטיים, התנהלות מול הרשויות, וכו'. הצוות חם, אדיב, זמין ומעניק למשקיעינו שירות ברמה הגבוהה ביותר, כל זאת תחת פיקוח ושיתוף פעולה מלא עם

Nadlan-Spain.  

נדל"ן בברצלונה

רואי חשבון

רו"ח צד ישראלי

גבי חוניו, רו"ח בעל ניסיון רב בתחום השקעות נדל"ן הבינלאומיות. ייעוץ למשקיעים לתכנון ודיווח מס בהשקעות פרטיות וקבוצתיות, התמקצעות מיוחדת בדיני המיסוי בספרד, בולגריה, קפריסין, ומיאמי, מאז 2002.

גבי חוניו, לשעבר שותף מייסד בפירמת DFK, אשר הוקמה בשנת 1986, החברה בארגון רואי החשבון הבינלאומי.  גבי דובר ספרדית כשפת אם ובעל ניסיון רב בתחום המיסוי והחשבונאות הספרדית עם התמחות בשוק הנדל"ן. גבי עובד יד ביד עם משרד רוה"ח הספרדי לצורך ביצוע תאומי מס הדרושים בין ישראל לספרד וכן מעניק ייעוץ ותכנון מס.

כיום גבי הינו בעל משרד עצמאי. 

רו"ח צד ספרדי 

משרד רו"ח ותיק בראשו עומד רוה"ח מרסל פאדרו. המשרד מקצועי, בעל ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן ועובד יד ביד עם משרד עוה"ד וחברות ניהול הנכסים שלנו במטרה ליצור מעטפת שלמה עבור לקוחותינו.​

בסיום כל שנה מעביר משרדו של מרסל למשקיע דוח הצהרה מסכם המפרט את כל תשלומי מיסים שבצע המשקיע בספרד. בעסקאות של רכישת דירות או בניינים באמצעות חברות נותן מרסל חוות דעת מקצועית. תכנון מס נכון הינו המפתח להשקעה נכונה ומוצלחת בספרד.

 

נדל"ן בברצלונה
נדל"ן בברצלונה
 
נדל"ן בברצלונה

סמנכ"ל שיווק

יאיר קורן בעל ניסיון של 7 שנים בתחום השיווק, יזם ומרצה בנושאי שיווק דיגיטלי בבר אילן, מכללת רופין והיחידה ללימודי חוץ של הטכניון.

יאיר מוביל את החברה בכל הפן השיווקי, בדגש על הדיגיטל. ליאיר נסיון רב, יכולת מקצועית גבוהה והכי חשוב- נעים, ישר ובעל יחסי אנוש מצוינים.

נדל"ן בברצלונה

la Caixa Bank

בנק La-Caixa הינו אחד מהבנקים הגדולים והמסודרים בספרד. הבנק מנהל כמות גדולה של חשבונת בנק בעבור משקיעים ישראלים. משקיעי Naldan Spain זוכים ליחס אישי, הנחות של 50% בעמלות ותנאי משכנתא מיוחדים. הגישה לחשבון הבנק קלה ונוחה באמצעות האינטרנט.

נדל"ן בברצלונה

Sabadell Bank

בנק Sabadell הינו אחד מהבנקים הגדולים והמסודרים בספרד. הבנק מנהל כמות גדולה של חשבונת בנק ובעבור משקיעי Naldan Spain שזוכים ליחס אישי, הנחות של 50% בעמלות ותנאי משכנתא מיוחדים. הגישה לחשבון הבנק קלה ונוחה באמצעות האינטרנט.

נדל"ן בברצלונה

Inter Bank

בנק Inter הינו אחד מהבנקים הגדולים והמסודרים בספרד.  המשרדים הראשיים נמצאים במדריד. הבנק מופיע בבורסה של מדריד (BKT) הבנק מנהל כמות גדולה של חשבונת בנק ובעבור משקיעי Naldan Spain שזוכים ליחס אישי, לנדל"ן ספרד ובנק אינטר יש עבודה משותפת של שנים רבות ובנוסף הנחות של 50% בעמלות ותנאי משכנתא מיוחדים. הגישה לחשבון הבנק קלה ונוחה באמצעות האינטרנט.